Warsztaty dla kobiet

Już od września rusza autorski projekt warsztatów fotograficznych „to Ja” skierowanych do kobiet!

Pragniesz uwolnić się od niepokoju związanego ze spotkaniem twarzą w twarz z aparatem fotograficznym?

Jeśli poszukujesz warsztatów, podczas których będziesz miała nie tylko serię pięknych, profesjonalnych fotografii wykonanych w studio fotograficznym, ale również pragniesz konsultacji ze specjalistką, która doradzi Ci jak się ubrać i umalować się do sesji fotograficznej oraz wywiadu telewizyjnego, te warsztaty są stworzone dla Ciebie! 

Podczas zajęć będzie również część inspirująca, która napędzi Cię do działania, zyskasz impuls, którego potrzebujesz by zacząć działać z sercem i przekonaniem, że warto podążać za marzeniami. 

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach?

  • Sesję fotograficzną wykonaną przeze mnie,
  • Poradę stylistki, która najpierw doradzi Ci, w czym najlepiej wyglądasz, jak się malować, a następnie przygotuje Cię do sesji.
  • Część inspiracyjną, podczas której dowiesz się jak pogodzić Twoje obowiązki domowe z działaniami zawodowymi spełniając przy tym swoje marzenia.

Plan warsztatów:

I dzień

Spotkanie ok. 3h w grupie max. 5 uczestniczek z fotografem, stylistką i inspiratorką, podczas, którego wszyscy lepiej się poznamy. Opowiesz o swoich wyobrażeniach względem zajęć i sesji, co przyniesie realne dopasowanie warsztatów do Twoich potrzeb. 

Dzięki temu, że lepiej Cię poznam, będę mógł oddać Twoją naturę podczas sesji fotograficznej, która odbędzie się następnego dnia.

Stylistka doradzi Ci jakie ubrania wybrać na sesje byś czuła się zarówno komfortowo, a także byś lepiej podkreśliła swój urok. Następnego dnia przygotuje Cię oraz umaluje przed sesją.

Inspiratorka poprowadzi godzinne zajęcia, które dadzą Ci impuls do działania oraz natchną do przekraczania Twoich wewnętrznych blokad. 

Dzięki temu, że poznasz osoby, które następnego dnia będą prowadziły zajęcia, będziesz czuła się pewnie i komfortowo.

II dzień

Przygotowaniem do sesji zajmie się stylistka, która Cię umaluje oraz pomoże wybrać ubrania (z zestawów, które przyniesiesz na sesje), w których będziesz wyglądać najlepiej.

Sesja fotograficzna podczas której poprowadzę Cię, pomogę Ci odczarować obiektyw, sprawię, że poczujesz się komfortowo i pozytywnie przed aparatem.  

Podsumowując, tego rodzaju doświadczenie przyda Ci się zarówno podczas innych profesjonalnych sesji fotograficznych czy nagrań wideo jak i nawet w najprostszych sytuacjach np. podczas robienia zdjęć rodzinnych.

Często myślimy, że pozowanie do zdjęć jest dla profesjonalnych modelek, że źle się prezentujemy, nie wiemy, co ze sobą zrobić, gdy patrzy na nas obiektyw… a tak w ogóle jest to (zupełnie) nie przydatna umiejętność. Mylisz się! W życiu biznesowym będziesz miała tysiące okazji do tego, by promować swoją markę. Pamiętaj, że najważniejszą marką jesteś Ty sama!

Czas złamać schematy, pokazać, że kobiety, potrafią nie tylko prowadzić dom i rodzinę, wychowywać dzieci, ale również są przedsiębiorcze, zaradne i z wdziękiem oraz klasą pokonują wszelkie przeciwności losu!

Pierwszy dzień zajęć ma za zadanie skruszyć lody, przełamać wewnętrzne bariery, które same na siebie zakładamy, by drugiego dnia otrzymać namacalne efekty.

Zyskasz zarówno wskazówki jak zachować się przed aparatem fotograficznych, jak również otrzymasz praktyczne porady w co się ubrać, jak się malować oraz otrzymasz inspirację, która w tych trudnych czasach jest nam tak potrzebna.

Zainteresowana?

Wypełnij formularz kontaktowy, bym mógł wysłać Ci informację, gdy tylko ruszą zapisy!